ایمپلنت

ایمپلنت چیست؟
راه حل دائمی برای درمان دندان های از دست رفته

ایمپلنت های دندانی یک روش معمول برای جایگزینی دائمی دندان ها بدون تأثیر روی دندان های کناری می باشد

با کمک ایمپلنت های دندانی، ما می توانیم براحتی دندان های از دست رفته را کاملا درمان کنیم، قویا توانایی های جویدن و صحبت کردن را بهبود ببخشیم و همچنین یک لبخند زیبا را به ارمغان بیاوریم. ایمپلنت ها همچنین می توانند به عنوان پایه دندان مصنوعی یا روکش عمل کنند، که به آن اوردنچر یا فول ماوس گفته می شود.

حتما در انتخاب مرکز درمانی خود برای درمان ایمپلنت به برند و مارک مورد استفاده آن مرکز توجه ویژه نمایید و صرفا کشور سازنده ایمپلنت مورد توجه قرار نگیرد. چه بسا ایپملنت هایی در بازار کشورمان وجود دارند که آمریکایی یا سوئیسی هستند ولی ایمپلنت درجه سه محسوب میشوند.

ایمپلنت مورد استفاده مرکز ما برند اوستم(یا آستم) و ساخت کشور کره می باشد، این برند عنوان پرفروش ترین ایمپلنت دنیا را یدک میکشد. در طی 10 سال گذشته، ایمپلنت اوستم با رشد فروش 15 درصدی به عنوان ایمپلنت پیشتاز جهانی توانست از مقام هفتمین ایمپلنت دنیا به جایگاه اول جهانی در سال 2018 دست یابد. کیفیت عالی هر یک از فیکسچرها، قطعات پروتزی و کیت‌های اوستم در نتیجه تولید با پشتوانه سالها تحقیق و توسعه و تست‌های بالینی و آزمایشگاهی است و همین امر، ایمپلنت اوستم را به یکی از قابل اعتمادترین سیستم‌های ایمپلنت دنیا با نرخ موفقیت 98.8 درصد تبدیل کرده است.

برای مشاهده سایت رسمی شرکت اوستم در ایران و تحقیق بیشتر در مورد این برند اینجا را کلیک کنید.

کانال تلگرام دندانپزشک

بزرگترین کانال دندانپزشکی کشور

شماره تماس

02177725087

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه 1۱:00 الی 2۰:00

تهرانپارس چهارراه تیرانداز به سمت فلکه اول

بین ۱۵۴ و ۱۵۶ غربی، پلاک۷۴/۲، ط۲، و5
درخواست نوبت